سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد**** آموزش هاي فني و حرفه اي دالان اشتغال كشور. آموزش هاي فني و حرفه اي بايد توسعه يابد . مقام معظم رهبري

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان خراسان جنوبی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه

به گزارش روابط عمومی مرکز جناب آقای مهندس خوش آیند مدیر کل محترم آموزش فنی و حرفه ای استان به همراه معاونت محترم آموزش وپژوهش و رئیس محترم اداره امور مالی استان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای بشرویه بازدید نمودند.

ایشان دربدو ورود به شهرستان از دوره های آموزشی در حال اجرای ماده17، در رشته های تعمیرکاراتومبیلهای سواری بنزینی ،سرویس ونگهداری خودرو،تعمیرکار اتومبیلهای گازسوزدر بخش ارسک و دوره آموزشی تولید فرآورده ها ی لبنی ضمن کار کارکنان کارخانه جات تولید فرآورده های لبنی پدنک در شهرک صنعتی بازدید نمودند. در ادامه ضمن بازدید از کارگاهها ودوره های آموزشی در حال اجرای مرکز در جریان روند چگونگی اجرا آموزشها قرار گرفتند

درپایان این بازدیدها در جلسه ای که با حضور مدیر کل محترم در محل دفتر ریاست مرکز برگزار شد مهندس حسنی  ضمن عرض خیر مقدم مجدد گزارشی از عملکرد اموزشی اجرا شده در مرکزبشرویه از ابتدای سال جاری تا کنون را ارائه نمود. وی با اشاره به اجرا آموزش 8/106درصدی تعهد سال 96 تاکنون از بهره مندی 1041 نفر از جمعیت فعال شهرستان از آموزشهای مهارتی خبر داد ایشان با اشاره به اینکه طبق آمار سال95، 1/37 درصد جمعیت شهرستان را جمعیت فعال 10سال به بالا تشکیل میدهداین افراد توانسته اند از آموزشهای محیط واقعی کار، روستایی، سیارشهری، اصناف ، ضمن کار وعشایر بهره مند شوند. ایشان در ادامه به شاغلین 80 درصدی جمعیت فعال در حوزه کشاورزی اشاره وخواستار توجه بیشتربه لحاظ تجهیزاتی وامکان سنجی دوره های مهارتی تاثیر گذار در زمینه افزایش تولیدات کشاورزی با توجه به بحران آب موجود گردید و از همکاری مجموعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بویژه مدیرکل محترم استان در راستای ارتقای سطح مهارتی شهرستان بشرویه تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه جناب آقای مهندس خوش آیند با مثبت ارزیابی نمودن فعالیت های آموزشی مرکز خواستار افزایش توان مهارتی مربیان و رشد چند وجهی ارائه مهارت ها توسط مربیان گردید وی با اشاره به اهمیت و جایگاه اموزش های عملی در آموزشها ی فنی و حرفه ای افزود امروزه تنها مطالب علمی نباید در کتابخانه ها و مقالات بایگانی گردد بلکه با استفاده از نیروهای جوان و با انگیزه این توانایی های بالقوه باید بالفعل شده و تاثیر آن در جامعه  فراگیر شود که این امر یکی از مهمترین رسالت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای می باشد.

سایت های مرتبط

المپیاداستانداری خراسان جنوبی

 

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 33.3%
اقوام و آشنایان - 33.3%
غیره - 33.3%

كل آرا: 6
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00