سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد**** آموزش هاي فني و حرفه اي دالان اشتغال كشور. آموزش هاي فني و حرفه اي بايد توسعه يابد . مقام معظم رهبري

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

سخنرانی و گزارش عملکرد رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه در جمع نمازگزاران مسجد حجت(ع)

در ابتدای جلسه وضعیت کمی و کیفی آموزش های ارائه شده و توانایی های سخت افزاری و رشد نیروی انسانی ماهر  در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه در طی سال های  گذشته تشریح و روند رو به رشد آن تبیین گردید.

در ادامه ایشان با اشاره به مدرک گرایی در جامعه ی امروزی افزود نیاز برون رفت از چالشهای اشتغال و اقتصاد مردم در گرو مهارت آموزی افراد می باشد وی با اشاره به برنامه های آموزشی ارائه شده در طول سال جاری برای اقشار مختلف جامعه از قبیل روحانیون، دانشگاهیان، اصناف، صنایع، بانوان و سربازان خاطرنشان کردند مهارت آموزی  مخصوص سن و شرایط اجتماعی  خاصی نیست و همه افراد با توجه به نیاز باید در این حیطه گام بردارند.

ایشان گریزی بر اهداف کوتاه مدت و بلند مدت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان داشتند و افزودند ساخت خوابگاه شبانه روزی، تهیه وسیله حمل و نقل عمومی برای بازدید کاراموزان، آموزش کشت های گلخانه ای و راه اندازی دانشکده فنی و حرفه ای در شهرستان بشرویه از اهداف پیش رو بوده که با همکاری مردم، مسئولین و فراهم نمودن زیرساخت های لازم امکان استفاده از این قابلیت ها  در شهرستان وجود دارد.

سایت های مرتبط

المپیاداستانداری خراسان جنوبی

 

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 33.3%
اقوام و آشنایان - 33.3%
غیره - 33.3%

كل آرا: 6
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00