سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد**** آموزش هاي فني و حرفه اي دالان اشتغال كشور. آموزش هاي فني و حرفه اي بايد توسعه يابد . مقام معظم رهبري

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

دیدار نوروزی کارکنان مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه با رئیس مرکز

به گزارش روابط عمومی مرکز ؛ در این دیدارمهندس حسنی رئیس مرکزضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و موفقیت از زحمات و تلاش های انجام گرفته کلیه همکاران در سال گذشته تقدیر و تشکر نمود و با اشاره به تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای در توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی هر نقطه خواستار تلاش مضاعف همکاران در سال جاری جهت دستیابی آموزشهای مهارتی به جایگاه خود در توسعه شهرستان شد چرا که توسعه هر نقطه را افراد توانمند رقم میزنند و توانمندی با مهارت آموزی بدست می آید .

وی همچنین با توجه به نامگذاری سال جاری بنام سال حمایت از کالای ایرانی گفت: با توجه به نامگذاری سال از طرف مقام معظم رهبری به عنوان حمایت از کالای ایرانی ، تحقق و جامه عمل پوشاندن به این شعار یکی از رسالت های انسانی هر فرد می باشد.
ایشان خاطرنشان کرد : امید است همه ما بتوانیم ، همگام با نیاز های جامعه و با توکل به خدا و با برنامه ریزی دقیق و جامع برای تحقق اهداف سازمانی و با بهره گیری از رهنمود های حکیمانه مقام معظم رهبری ودر راستای سیاستهای دولت محترم تدبیر وامید درجهت پویایی بیشتر آموزش های مهارتی مرکز گام های موثری برداریم.

سایت های مرتبط

المپیاداستانداری خراسان جنوبی

 

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 33.3%
اقوام و آشنایان - 33.3%
غیره - 33.3%

كل آرا: 6
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00