سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد**** آموزش هاي فني و حرفه اي دالان اشتغال كشور. آموزش هاي فني و حرفه اي بايد توسعه يابد . مقام معظم رهبري

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

دیدار ریاست مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان بشرویه با بخشدار بخش ارسک

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای بشرویه رئیس مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان به منظور تبریک فرارسیدن سال جدید و هماهنگی های لازم جهت برگزاری دورهای آموزش سیار و روستایی با بخشدار ارسک دیدار نمود.

در این دیدارمهندس مرتضوی بخشداربخش ارسک ضمن تقدید و تشکر از توجه مرکز آموزش فنی و حرفه ای به آموزش های روستایی افزود: با توجه به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده وسیاست های اقتصادی دولت محترم تدبیر وامید مهارت آموزی در جهت تامین معیشت پایدار روستاییان موثر می باشد.

وی خاطرنشان کرد آموزش های مهارتی مربوط به تولید صنایع دستی،کشاورزی و پوشاک می تواند در کنترل مهاجرت به شهر ها و افزایش توان اقتصادی خانوار های روستایی نقش مهمی ایفا کند.

وئ با اعلام این نظر خواستار بیش از پیش همکاری های آموزشی فنی و حرفه ای شد

مهندس حسنی نیز با تقدیر و تشکر از همکاری های دوجانبه گزارشی از آموزش های ارائه شده در سال 96 در سطح بخش ارسک افزود برگزاری دوره های آموزشی روستایی یکی از رسالت های مهم فنی و حرفه ای بوده و در برنامه ریزی های آموزشی مرکز به جهت کمک به آبادانی روستاها اهمیت بسیار مهمی دارد

وی افزود : این منطقه نیاز مند این مسئله است که آموزش های فنی و حرفه ای به سوی روستاها حرکت داده شود تا جوانان از آموزش ها بهرمند گردنند . و این مهم با همکاری و هماهنگی بخشداری محترم امکان پذیر خواهد بود.

در پایان مهندس حسنیبااعلام این خبر افزود: مرکز بشرویهآمادگی دارد درسطح روستاهای بخش و شهرستان کلاسهای حرفه آموزی مورد نیاز جهت ارتقا سطح مهارت روستائیان برگزار نماید.

سایت های مرتبط

المپیاداستانداری خراسان جنوبی

 

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 33.3%
اقوام و آشنایان - 33.3%
غیره - 33.3%

كل آرا: 6
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00