سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد**** آموزش هاي فني و حرفه اي دالان اشتغال كشور. آموزش هاي فني و حرفه اي بايد توسعه يابد . مقام معظم رهبري

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و مبازه با مواد مخدر در مرکز اموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه

کارگاه آموزشی مبارزه با مواد مخدر و آسیب های اجتماعی باهمکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با هدف آموزش و پیشگیری از معضل خانمان سوز اعتیاد در مرکز آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد. 

مهندس حسنی ریاست مرکز ضمن اشاره به زوایای این پدیده شوم افزود هدف از برگزاری این دوره ایمن سازی خانواده ها در برابر این معضل اجتماعی می باشد .

وی خاطرنشان کرد با توجه به اینکه امروز اعتیاد به مواد مخدر از مهمترین آسیب های اجتماعی است که جوامع با آن درگیر هستند برگزاری کارگاه های آموزشی با هدف ارتقاء سطح آگاهی و آموزش در زمینه شناخت آسیب های مصرف مواد مخدر می تواند همگان ازگرفتار شدن به این بلای خانمان سوز نجات دهد

در این جلسه کارشناس اداره پلیس مبارزه با مواد مخدر آسیب های اجتماعی، جسمی و اقتصادی ناشی از مصرف مواد مخدر را برای کاراموزان تبیین نمود همچنین وی خاصیت و نحوه تأثیر انواع مواد مخدر و روانگردان ها ی صنعتی را بر روح و جسم انسان تشریح کرد و نمونه ای از انواع مواد مخدر و اعتیادآور را جهت رویت و آشنایی در معرض دید افراد حاضرقرارداد.

سایت های مرتبط

المپیاداستانداری خراسان جنوبی

 

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 33.3%
اقوام و آشنایان - 33.3%
غیره - 33.3%

كل آرا: 6
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00