سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد**** آموزش هاي فني و حرفه اي دالان اشتغال كشور. آموزش هاي فني و حرفه اي بايد توسعه يابد . مقام معظم رهبري

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

شورای اداری مرکز آموزش فنی وحرفه ای بشرویه

به گفته روابط عمومی مرکزبا توجه به جلسه شورای مدیران مراکز استان جلسه شورای اداری مرکز بشرویه درمحل دفتر ریاست برگزار شد.

مهندس حسنی ریاست مرکز در این جلسه با اشاره به عملکرد آموزشی مربیان در 9 ماه اول سال جاری وهمچنین آمار پایین قبول  شدگان آزمونهای پایان دوره خواستار افزایش سطح کمی و کیفی ارائه آموزش ها در مرکز گردید و افزود در سه ماهه پایانی سال جاری همت مضاعف مربیان در ارائه کمی و کیفی آموزش ها می طلبد تا تعهدات انجام نشده اجرایی گردد. مطالعه دقیق دستورالعملها واجرایی شدن آن از مواردی بود که به آن اشاره شد.

در ادامه اهداف و برنامه ریزی های سه ماهه چهارم سال جاری تشریح و تبیین گردید و با هم فکری مربیان و کارکنان مرکز راهکارهای مناسب جهت اجرایی نمودن برنامه ها بیان شد.

در پایان رئیس مرکز با تاکید بر سرلوحه قراردادن صرفه جویی در تمامی امور مرکز خواستار دقت بیشتر در اجرا دوره های آموزشی با مستندات کامل مخصوصا تکمیل شناسنامه آموزشی وبه روز بودن مباحث مربوط به آموزش شد. ایشان در ادامه با اشاره به در پیش رو بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب  اسلامی از کلیه همکاران خواست تا در موضوعاتی که در حیطه مرکز مخصوصا برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب که قرار است در محل حسینیه آقا نجفی برگزار شود مشارکت نمایند .

وی خاطرنشان کرد ترویج و گسترش فرهنگ کارآفرینی در فضای اقتصادی کشور بسیار اهمیت دارد و این مهم یکی از وظایف مجموعه فنی و حرفه ای می باشد که از طریق ارائه آموزش های متنوع و متناسب با بازار کار می تواند گام مهمی در راستای پویایی اقتصادی جامعه داشته باشد.

 

سایت های مرتبط

المپیاداستانداری خراسان جنوبی

 

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 33.3%
اقوام و آشنایان - 33.3%
غیره - 33.3%

كل آرا: 6
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00