1001

سال رونق تولید گرامی باد. "اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

همایش سیاست های فعال بازار کار- مرکز اموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه

 به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه : همایش سیاست های فعال بازار کار با حضورروسای دستگاه های اجرایی  و کارشناسان ( آموزش فنی و حرفه ای ، تعاون کارو رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی واتاق اصناف) و نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی، تعاونگران، انجمن های صنفی و اتحادیه ها و.....شهرستان بشرویه در سالن اجتماعات مرکز اموزش فنی و حرفه ای برگزار گردید.

مهدی حسنی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه گفت :یکی از مهمترین نیازهای اصلی و اساسی جوانان کشور در شرایط کنونی اشتغال است، ضرورت دارد همگان برای ایجاد بستر اشتغال مولد و پایدار مطابق با فناورری های روز با هدف تثبیت مشاغل موجود در جامعه تلاش مضاعف نمایند. وی در خصوص اجرای این  طرح هم افزود: در طرح مهارت آموزی، متقاضیان در کنار مربی دوره آموزش مهارتی را به مدت حداقل زمان استاندارد آموزشی سپری می‌کند و پس ازآشنایی با محیط کسب و کسب تجربه برای ورود به عرصه اشتغال و کارآفرینی آماده می شود.

در ادامه سرکار خانم ها قدرتی ،هادیان و آقای صفارزاده کارشناسان دستگاه های اجرایی در خصوص طرح های مهارت آموزی در محیط کار واقعی ، مشوق های بیمه ای کارفرما و کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی مطالبی را بیان داشته وحفظ و پايداري مشاغل سنتي و بومي به ويژه در صنايع دستي، كمك به بنگاه‌هاي فعال به منظور شناسايي و جذب نيروي كار مستعد و توانمند، كاهش هزينه‌هاي جذب و به كارگيري نيرو‌هاي فاقد مهارت با استفاده از ظرفيت و توان آموزشي بنگاه‌هاي اقتصادي از ديگر مزاياي اين طرح است را مطرح نمودند.

در این همایش با رویکرد اطلاع رسانی و انعکاس برنامه های اشتغالزای دولت  و شهرستان بود، حاضرین به بیان ابهامات و مشکلات خود پرداخته و روسای ادارات تعاون ، کار ورفاه اجتماعی ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ،اتاق اصناف شهرستان بشرویه و همچنین نمایندگان تامین اجتماعی  به سوالات و ابهامات حاضرین پاسخ دادند.

سایت های مرتبط

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 33.3%
اقوام و آشنایان - 33.3%
غیره - 33.3%

كل آرا: 6
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00