سال جهش تولید گرامی باد. "اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

پیام فرماندار بشرویه به مناسبت هفته پدافند غيرعامل

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری (مد ظله العالی): «پدافند غيرعامل يک اصل خواهد بود براي هميشه نه يک مقطع خاص و نبايد با هيچ بهانه و توجهي متوقف شود»

بی‌شک پدافند غیرعامل صلح‌آميزترين، اثربخش‌ترين، پايدارترين و کم‌هزينه‌ترين روش دفاعي است كه بسترهاي امنيت و پايداري ملي را فراهم مي‌سازد. پدافند غيرعامل در عرصه‌هاي مختلف سياسي، اجتماعي، فرهنگي و اقتصادي نقشي كليدي ايفا مي‌كند و از اينرو ضروري است تمام مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان، صاحبنظران، دانشگاهيان و نخبگان محترم برنامه‌ريزي و طرح‌ريزي لازم و مناسب را براي پياده كردن اصول و مباني پدافند غيرعامل در شهرستان انجام دهند.

فرمانداری شهرستان بشرویه در راستاي عمل به منويات مقام معظم رهبري و اجراي سياستهاي دولت تدبير و اميد، پدافند غيرعامل را بعنوان يکي از موضوعات روز و کاربردي خود در برنامه‌ها و سياست‌گذاري‌هاي كلان شهرستان قرار داده است و از تمام دست اندركاران، نهادها و ادارات، انتظار دارد بسط، گسترش و نهادينه‌سازي فرهنگ پدافند غيرعامل را در اولويت كاري خويش قرار دهند.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسيدن هفته پدافند غيرعامل (هشتم لغايت چهاردهم آبان ماه) که امسال با شعار "پدافند غیرعامل، مقاومت و بازدارندگی با رونق توليد" برگزار مي شود، از خداوند متعال برای تمامی فعالان این حوزه و کساني که با تلاش و خودباوري در توسعه پدافند غيرعامل، نقش ارزنده اي ايفا مي‌كنند، دوام توفيق و عزت مستدام مسئلت مي‌نمايم.

                                                                                                       علی شفیعي

                                                                                             فرماندار شهرستان بشرویه

نظر سنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟