سال جهش تولید گرامی باد. "اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری دوره آموزشی امداد گر گاز(شهری و روستایی)- هفته پدافند غیر عامل – مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه :  دوره آموزشی امداد گر گاز(شهری و روستایی) ویژه نیروهای امدادگر گاز شهری و روستایی و گازبان های کلیه نواحی شهرستان  در هفته پدافند غیر عامل برگزار گردید.

مهدی حسنی افزود : دوره آموزشی امداد گر گاز(شهری و روستایی) به مدت 260 ساعت برای 24 نفر ازنیروهای امدادگر گاز شهری و روستایی و گازبان های کلیه نواحی شهرستان با بهره مندی از اساتید استانی و شهرستانی در حال برگزاری می باشد.

وی در ادامه اضافه نمود: از جمله این آموزش ها می توان به آشنایی با نقش امداد و وظایف پست امداد، آشنایی با نحوه پوشش امدادی شهر ، توانایی انجام اقدامات خاص و مقطعی در کنترل و مهار حوادث ، آشنایی با نحوه ی رفع اشکال از کنتور ، اتصالات ، آشنایی با نحوه قطع و وصل گاز مشترکین و اشاره نمود.

به گفته وی هدف از برگزاری دوره آموزشی مذکور ، آشنایی هرچه بیشتر نیروهای پیمانکاری شاغل در پست های امداد و گازبان با وظایف محوله ، ارتقاء بهره وری شغلی و کارایی ایشان به منظورکنترل و کاهش حوادث و در نتیجه رضایت مشترکین می باشد.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه همچنین یادآور شد : برگزاری این دوره های آموزشی نقش موثری در آمادگی نیروهای عملیاتی جهت انجام اقدامات پیشگیرانه و به تبع آن کاهش حوادث ناشی از گاز طبیعی دارد.گفتنی است در پایان این دوره آموزشی و پس از ارائه آموزش های تئوری و عملی به شرکت کنندگان گواهینامه حضور در دوره اعطاء می گردد.

نظر سنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟