1001

سال جهش تولید گرامی باد. "اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

دعوت از اقشار مردم برای حضور حماسی و باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن

۲2بهمن ۵۷ بهعنوان نصرت قطعی ملت ايران در برابر رژيم طاغوت، نتيجه ايمان راسخ، راهنمای خبير و صادق، همراه با عمل مؤمنانه و استقامت عزت‌مندانه مردم بود. مردمی که در راه دفاع از پرچم برافراشته مبارزه عليه رژيم ستمشاهی‌، خالصانه دل در گرو يک فقيه بصير، آگاه به کتاب و سنت و بريده از مطامع مادی نهادند.

پيام رهایی‌بخش و روشن اسلام عزيز که در پی پيروزی شکوهمند انقلاب اسلامي از سوی امام خمينی(ره) و ملت بزرگ ايران به جهانيان عرضه شد، روح کرامت و عزت در انسان‌ها و ملت‌ها را برانگيخت و در عين حال مستکبران و سرسلسله آنها شيطان بزرگ، آمريکای جنايتکار را به وحشت انداخت و آتش کينه ايرانيان مسلمان را در دل آنان مشتعل ساخت.

دشمنانی که خشمشان همواره مانع شناخت ملت فداکار ايران است از همان صبحدم استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تا همين امروز، عزت ملت را هدف قرار دادند و به هر ترفند و اقدام و خباثتی متوسل شدند تا مردم انقلابی را وادار کنند دست تسليم بالا آورده و از آرمانهای خود بازگردند. اما اين آرزوی باطل به فضل الهی محقق نشده و در آينده نيز اتفاق نخواهد افتاد چرا که خدا وعده داده است «وَكانَ حَقًّا عَلَينا نَصرُ المُؤمِنينَ» (سوره مبارکه روم، آیه ۴۷)

امروز و در آستانه ۴1 سالگی انقلاب اسلامی ايران، و چهلمین روز شهادت سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، به رغم مشکلات تحميلی و برخی کم کاری‌ها و غفلت‌های داخلی، ملت رشيد ايران همچون گذشته از دشمن غافل نخواهد شد و در جشن پيروزی انقلاب، هوشمندانه پاسخ گردنکشی‌ها، اهانتها و گستاخیهای او را خواهد داد.

کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه در آستانه فرارسيدن سالروز پيروزی انقلاب اسلامی، همگام با ساير اقشار مردم ايران، بانگ وحدت‌بخش الله‌اکبر سر می‌دهند و با دعوت از همگان برای حضور در راهپيمايی پرشکوه و دشمن شکن ۲۲ بهمن، عهد میبندند که با تبعيت از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آيت‌الله العظمی خامنهای (مدظله العالی) و پاسداشت راه امام و شهيدان با تمام توان در راه تحقق آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی گام بردارند.

سایت های مرتبط

 

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 33.3%
اقوام و آشنایان - 33.3%
غیره - 33.3%

كل آرا: 6
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 21 سپتامبر 2015 - 00:00