سال جهش تولید گرامی باد. "اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری کارگاه آموزشی خبرنویسی برای رابطین روابط عمومی دستگاه های اجرایی و نهادهای شهرستان بشرویه

در هفته ارتباطات و فناوری، کارگاه آموزشی خبرنویسی برای رابطین روابط عمومی دستگاه های اجرایی و نهادهای شهرستان، با تدریس خبرنگار صدا و سیمای شبکه خاوران و همکاری فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه، به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی ،کارگاه آموزشی خبر نویسی ونحوه تهيه گزارش هاي خبري، تحليلي و تفسيري با تدریس حسنیه پور غزنین، خبرنگار صدا و سیمای شبکه خاوران، با هدف تقویت مهارت های خبرنویسی رابطین روابط عمومی دستگاه های اجرایی و نهادهای شهرستان بشرویه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

علی شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه ضمن بازدید از کلاس آموزشی خبر نویسی ، با تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی افزود: نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقش قابل توجهی است و با اطلاع رسانی و ارتباطات اجتماعی با مردم می توانند ضمن معرفی خدمات و عملکرد دستگاه اجرایی ، نقش ارزنده ای در انتقال مطالبات مردم به سازمان و مجموعه های دولتی و غیر دولتی باشند و با پاسخگویی دقیق و سریع ضمن رفع ابهامات ، سیمای شهرستان را نشان داده و در این امر پیشتاز باشند.

خبرنگار صدا و سیمای شبکه خاوران در این کارگاه با اشاره به لزوم ارتقای مهارت های خبرنویسی رابطین روابط عمومی ها اظهار داشت: برگزاری این دوره می تواند شروعی برای حرکت به سمت خبرنویسی حرفه ای در روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان باشد.

وی افزود: قطعا رشد مهارت های خبرنویسی و اطلاع رسانی در روابط عمومی ها، در جامعه اطلاعاتی و خبری امروز که انبوهی از رسانه های رسمی و غیررسمی به مردم اطلاع رسانی می کنند می تواند موثق ترین خبر را در کمترین زمان به دست مخاطب برساند و سازمان را در حوزه کاری خود به یک منبع مورد وثوق و اعتماد مخاطبان تبدیل کند

.

نظر سنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟