سال جهش تولید گرامی باد. "اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

در جلسه شورای اداری شهرستان بشرویه تشکر از فعالیت و اطلاع رسانی مرکز اموزش فنی و حرفه ای شهرستان در روند مهار بیماری منحوس کرونا

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه به نقل از روابط عمومی فرمانداری در جلسه شورای اداری شهرستان بشرویه فرماندار معزز شهرستان از فعالیت و اطلاع رسانی خوب مرکز اموزش فنی و حرفه ای شهرستان در کنار دیگر دستگاه های اجرایی و مردمی در روند مهار ویروس منحوس کرونا یاد نمودند.

مهندس شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه در جلسه شورای اداری شهرستان بااشاره به مناسبت ها و برنامه های اجرا شده در ماه های اخیر گفت: یکی از این برنامه ها، برگزاری انتخابات بود که خوشبختانه انتخابات با مطلوبیت و شرایط خاص در شهرستان برگزار شد و درصد مشارکت خوبی در سطح استان داشته ایم.

وی افزود: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس، انتخاب نماینده ای از جنس مردم شهرستان بشرویه داشتیم که امید می رود به درستی بتواند در جهت رفع مشکلات مردم تلاش نماید.

فرماندار شهرستان بشرویه گفت: در بحث کرونا، مردم ،معتمدین و همکاران حوزه بهداشت و درمان و شهرداری، مرکز آموزش فنی و حرفه ای و... به درستی فعالیت خود را در زمینه مقابله با کرونا انجام دادند که ما امروز عملکرد خوبی در زمینه مهار کرونا در طول دوران اپیدمی این بیماری را داشتیم.

شفیعی گفت: خیزش مردمی در همکاری مبارزه با کرونا بسیار موثر بود، و بسیج نیز بسیارعالی در تمام عرصه های مبارزه با کرونا همراه ما بودند.

ادامه خبر

نظر سنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟