سال جهش تولید گرامی باد. "اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

دیدار ریاست و جمعی از کارکنان با امام جمعه معزز شهر ارسک- هفته ملی مهارت

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه : به مناسبت هفته ملی مهارت ریاست و جمعی از کارکنان و مربیان مرکز با امام جمعه معزز شهرارسک شهرستان بشرویه دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام حسن استاد امام جمعه شهر ارسک ضمن تبریک هفته ملی مهارت گفت:خدمات سازمان آموزش فنی و حرفه ای در جهت اشتغال زایی ستودنی است. آموزش های مهارتی بستر دستیابی به تولید ، اشتغال است که تقویت و توسعه آموزش های مهارتی راهکاری مناسبي برای دستیابی به خودکفایی مي باشد.

ایشان در ادامه هدایت و آموزش مهارت آموختگان کارآفرین را به فراگیرای فروش در فضای مجازی و بازار الکترونیک را سفارش نموده که می توانند تولیدات خود را از طریق کانال یا گروه های پیام رسان های اجتماعی به فروش رسانده و به اقتصاد خانواده کمک به سزایی داشته باشند.

مهدی حسنی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه ضمن تشکر از عنایت امام جمعه معزز در ترویج فرهنگ مهارت آموزی افزود: جوانان با گذراندن این دوره های آموزشی روحیه نشاط، پویایی وکار آفرینی را در خود تقویت می کنند.

وی افزود: در سال 1398 توانسته ایم در بخش های مختلف خدمات، صنعت ، کشاورزی و فرهنگ و هنر به گروه های هدف آموزش های مهارتی ارائه نمودند و برنامه های سال جاری با رویکرد تحقق شعار سال جهش تولید جهش مهارت را تشریح کردند.

 

نظر سنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟