سال جهش تولید گرامی باد. "اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

Menu
JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

برگزاری دوره کپسولی آشنایی با سیستم گیربکس و کلاچ خودرو برای نیروهای وظیفه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بشرویه : به مناسبت هفته ملی مهارت دوره کپسولی آشنایی با سیستم گیربکس و کلاچ خودرو برای نیروهای وظیفه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان به مدت یک روز برگزار گردید.

مهدی حسنی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان افزود: موضوع مهارت آموزی سربازان به عنوان یک پروژه ملی در کشور تعریف شده و این اقدام میسر نمی‌شد مگر با همکاری دستگاه‌ها و خوشبختانه قرارگاه مرکز مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح فراتر از آنچه که انتظار بود در حوزه مهارت آموزی سربازان حمایت کردند و وارد عمل شدند. وی افزود : طرح‌هایی نیز برای خانواده‌ها و فرزندان در دست بررسی و اقدام داریم که در این ایام کرونا بتوانند ضمن مهارت آموزی از مهارت خود جهت ایجاد کسب و کارهای کوچک استفاده کنند.

حسین غفاری مربی کارگاه صنایع خودرو مرکز آموزش فنی و حرفه ای گفت: دوره یک روزه آموزش کپسولی آشنایی با سیستم گیربکس و کلاچ خودرو برای نیروهای وظیفه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان برگزار گردید تا سربازان علاوه بر اینکه دوره خدمت خود را می گذرانند، مهارتی نیز کسب می‌کنند تا پس از طی کردن دوران سربازی بتوانند وارد بازار کار شوند.

نظر سنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟